color-blocks-2

Trade Resources Company, dünya genelinde faaliyet gösteren firmalara, önde gelen hukuk firmalarına, sanayi ve ticaret dernek ve kuruluşları ile ülke hükümetlerine ekonomi, finans ve iş yönetimi alanlarında danışmanlık sağlayan bağımsız bir uluslararası danışmanlık firmasıdır.

TRC, müşterilerinin ticari yeteneklerini geliştirerek ve ihtiyaçlarına yaratıcı ve tamamlayıcı çözümler sunarak müşterilerine katma değer katmayı ve gelişmelerini desteklemeyi hedeflemektedir. TRC danışmanları, firmanın 1986 yılında kuruluşundan bu yana yetenekleri ve yüksek analiz güçleri sayesinde karmaşık pek çok anti-damping, sübvansiyon ve korunma önlemi soruşturmasında çok sayıda müvekkile danışmanlık sağlamıştır.

Firmamizin basarisi, her biri kendi alanında tanınmış uzmanlar olan danışmanlarımızın üstün yeteneklerinden kaynaklanmaktadır. Küresel bazda tanınmış uzmanlar ve finansal kuruluşlar nezdindeki tanınmışlığımız ve bağlantılarımız farklı sektörler ve ülkelerde faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaçlarını kolaylıkla sağlamamıza imkân vermektedir. Çalıştığımız her projede butik, kişiye özel ve yüksek kalitede danışmanlık hizmeti sunarak, müşterilerimizin zaman ve kaynak kullanımlarında belirgin biçimde tasarruf etmelerini sağlamaktayız.

Firmamızın Washington ve İstanbul ofisleri bulunmaktadır.